billboardy, blueback, bilbordy, offsetowy
Altmaster Sp. z o.o.
 
uslugi reklamowe
wielki format
hafty reklamowe
Od 1996 zajmujemy się poligrafią wielkoformatową.
 
Dziś jesteśmy jedną z największych drukarni tego typu w Polsce.

Drukujemy prace wielkoformatowe techniką offsetową, sitodrukową oraz cyfrową. Zapewniamy kompleksową obsługę: klient przesyła lub dostarcza plik cyfrowy do wydrukowania i otrzymuje pracę gotową do ekspozycji. Zapewniamy bardzo dobrą jakość pracy i krótkie terminy realizacji zleceń.
 
Nasze standardowe produkty to:
 

billboardy, megaboardy, citylighty, plakaty, banery, display’e, naklejki

Wysoką jakość i szybką, kompleksową realizację zleceń klientów uzyskujemy dzięki wyposażeniu w nowoczesny park maszynowy o dużej wydajności i dobrej organizacji pracy. 

Sami realizujemy cały proces produkcyjny począwszy od przygotowania druku (CTP), pięciokolorowego druku offsetowego, sitodruku i druku cyfrowego tuszami UV i solwentowymi, do różnych działań wykończeniowych (maszynowe falcowanie i kompletowanie billboardów, zgrzewanie wysokoczęstotliwościowe banerów). Pozwala to na optymalne dobranie technologii  do każdego zamówienia i potrzeb klienta, prawie niezależnie od rodzaju podłoża, wielkości nakładu i jego rozmiaru – jesteśmy zatem konkurencyjni pod względem kosztów realizacji prac.


Prawdopodobnie z wyżej wymienionych powodów współpracujemy z szerokim gronem klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą (w Niemczech, Holandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Czechach, Słowacji, Ukrainie).